nedeľa 23. februára 2014

Shut out (Kody Keplinger) hlášky(Ellen vyberie nové číslo Cosmopolitanu) "Sú tam tipy na sex." ...
(Chloe vezme magazín) "Zlaté," povedala pri pretáčaní stránok. Zastavila a viditeľne sa zdesila. "Ugh, to neskúšajte. Verte mi, nie je to také dobré ako to znie."

(Kelsey rozpráva o tom, ako jej chalan varil, keďže s nim nechcela mať sex)
Susan: "Takže inak povedané, Kelsey má teraz priateľku."

"Tak som si zisťovala niečo o tej blondínke." Sadla si, keď izba bola pripravená na prespávací večierok. "Je to druháčka na výške. Jej meno je Autumn Elliot. Čo, do pekla, za meno je Autumn? (jeseň) Prečo ju jednoducho nepomenovali Fall (jeseň tiež) alebo rovno Depresívne ročné obdobie, kedy všetko začína umierať."
"Je to pekné meno, Chloe."
"Fajn. Ale robiť zo seba úchyla na verejných toaletách? Kto to robí?"
"Um, Chloe..."
"Okej, fajn. Ja som to urobila." Prehodila si vlasy cez rameno. "Kriste, Lissa, pomôž mi trochu. Snažím sa ťa trochu utešiť, ale robíš mi to čím ďalej tým ťažšie."


"Hej, idiot!" Chloe vyštekla otáčajúc sa, aby mu mohla pozerať do tváre. "Nauč sa nejakým mravom alebo pošlem celej škole e-mail, akého krátkeho ho máš - lebo obaja vieme, že som oboznámená s tým, aký je presne malý."
"Štetka." zavrčal, strieľajúc po Chloe oplzlým pohľadom ponad jeho rameno.
"Ha. Lepšie šťastie by si mohol mať so štetkou. Ja? Nemohol si mi zaplatiť, aby si ma pretiahol znovu. Príliš miniatúrny vták, aby uspokojil ženu. "


"Lenivý zadok!"
"Miluješ môj zadok, neklam!"

(Chalani stáli pred oknom, vyzliekli sa do plaviek a skočili do bazéna. Dievčatá ich pozorovali.) Chloe: "Musíš priznať, že títo chalani sú celkom sexi, Lissa. Toto bol dobrý ťah... myslím, že chcem ísť plávať."

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Citát

“A reader lives a thousand lives before he dies. The man who never reads lives only one.”
― George R.R. Martin


Ocenenie

Ocenenie