pondelok 3. marca 2014

A tak si plačem...

Môže byť tento deň ešte horší? Po štvorhodinovom spánku som vstávala ku lekárke. Mám prázdniny a vstávam SKORO RÁNO kvôli lekárke. Great. Strávila som tam dve hodiny, poslala ma na RTG a k tomu moja obvodná (čakala som kvôli nej 30 minút na debilný papierik) si neordinuje. Simply great.

Prídem domov, pohoda. Prezlečiem sa. Začnem čítať Ohnivé srdce (do polky knihy je to inak nuda:(). A volá mi mamka "O hodinu máš byť u zubára." 
Späť sa obliekať. Juchu.

Prídem tam. Taká nervózna som zo zubára nebola snáď od škôlky. Srdce mi bilo ako šialené a malo aj prečo. Trhal mi stoličku. Keby bola mliečna, nič nepoviem. Mam jednu gigantickú džuru v hube, bolí to a krváca to už hodinu. Korene boli ohnuté do opačných strán (naozaj, jeden vyzeral ako ten koniec dáždnika, také ten ohnutý), druhý sa mi zlámal. Tak ma poslal zubár na stomatochirurgiu, kam idem zajtra.
Spomínala som už, že moja 2týždňova choroba + antibiotiká sa zmenili na opuch v nose a sprej, ktorý som si nebola vybrať, lebo nemám prachy.

Takže zajtra idem na stomato, nech sa mi ešte pošpárajú v tom krátery v mojich ústach. V stredu idem ku obvodnej po ospravedlnenku a vo štvrtok RÁNO (!) ku kaderníčke. V stredu má oslavu moja kamarátka, kam pravdepodobne nejdem, lebo nepijem. 


Inak som nedávno pozerala American psycho. Nechápem tomu filmu :( Možno keby som si prečítala knihu (ktorá ma akosi neláka) by som to pochopila. Pochybujem. Ale Christian Bale tam hral vynikajúco. Ono to ani nie je horror, ale komédia. Neskutočne som sa smiala hahah. Pozrite si to už len kvôli Christianovi. Nie nadarmo je to jeden z mojich obľúbených hercov. 


 

(mature content, sorry)

A uffff už NIKDY nepozerám oscarov. Prosím vás pekne, vysvetlite mi AKO mohol Leo nevyhrať? To hlasovali mimozemšťania či čo? Fakt, on za posledné roky hral také role, ktoré boli nezabudnuteľné. A bol skvelý! Divoký Django? Veď akého nerváka tam zahral! Veľký Gatsby? O tom ani nemusím hovoriť. Veľkolepý film. A teraz Vlk z Wallstreet. Zatiaľ najlepšie zahraná rola vôbec. Všetci, doslova, VŠETCI očakávali, že to vyhraje a oni dajú Oscara niekomu inému? Napíšte si do Google Leo DiCaprio a hneď vám určite vyhľadá všetko o ňom a o oscaroch.  Mám taký pocit, že to naschvál nevyhral, lebo v to všetci dúfali či skôr vedeli, že proste on vyhraje. 

 

Poor Leo… 


Ach nervy mám teraz. Mal vyhrať a bodka. A idem si poplakať kvôli tomu zubu. Neee :(( ani nebudem jesť, veď mám tam do čerta DIERU!

Och a mimochodom, po veeeeľmi dlhej dobe som sa dnes namaľovala. Trvalo mi to snáď polhodinu... urobiť len linku. Konečne vyzerám ako človek a ľudia sa ma neľakajú. Juchu.

Bye, xoxo

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Citát

“A reader lives a thousand lives before he dies. The man who never reads lives only one.”
― George R.R. Martin


Ocenenie

Ocenenie