nedeľa 2. marca 2014

Becca Fitzpatrick - Crescendo

 

Originálny názov: Hush hush: Crescendo
Séria: Zavrhnutý
Žáner: fantasy, romance
Diel v sérii: druhý
Dátum vydania: SR- vyšlo
Obsah: Nora a Patch sú konečne spolu. No na ako dlho? Patch je tajomnejší akok kedysi a schováva mnoho tajomstiev. Nora mu prestáva veriť, keď k nej nie je úprimný a ešte viac ju rozhnevá, keď sa Patch až príliš spriatelí s jej úhlavnou nepriateľkou - Marciou Millarovou.
Neštastnej Nore pomáha zlepšovať chvíle jej najlepšia kamarátka Vee a jej dávny "priateľ", ktorý sa vrátil späť do mesta. Lenže nie je až taký milý ako by si mohol niekto pomyslieť. Scott je tajomný mladík, ktorý sa snaží o Norinu priazeň.
Prežije ich láska aj túto náročnú skúšku?


Moje hodnotenie:
Vzhľadom na to, že som to celé prečítala ta jeden deň (začala som čítať okolo osmej večer a skončila o 3 ráno :D), musí to byť skvelé. JE TO SKVELÉ! Už som normálne mala tie tyky rýchlo skočiŤ nakoniec, aby som sa dozvedela čo sa stalo, nechcela som to čítať a plakať ako pri tej druhej kapitole, ale nakoniec som to celé prečítala a musím opäť povedať: JE TO SKVELÉ!!!
Myslíte, že ten zlý je niekto úplne iný, než v skutočnosti je. Ani v tejto časti sa zrejme nedá nikomu veriť, pretože každý ma svoje tajomstvá, ktoré nie sú práve najlepšie.
Zdá sa, že táto séria sa v mojej obľúbenosti dostáva hneď za VA :))

 Hush-hush_2

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Citát

“A reader lives a thousand lives before he dies. The man who never reads lives only one.”
― George R.R. Martin


Ocenenie

Ocenenie