nedeľa 2. marca 2014

Kiersten White - Nikto nie je bez viny

 
(Krásne obálky má táto séria)

Originálny názov: Supernaturally
Séria: Zlodejka duší
Žáner: fantasy, romance
Diel v sérii: druhý
Dátum vydania: SR- 2.5.2012
Obsah: Evie má konečne život po akom snila. Ale zostane šokovaná, keď zistí, že byť normálna je... nuda. Keď začala znovu sniť o dňoch, keď pracovala v Medzinárodnej agentúre pre Paranormálov, sa jej naskytne príležitosť pracovať tam znovu. V zúfalosti z normálnosti, súlasí.
Ale keď jedná hrozná misia vedie k ešte horšej, Evie začne premýšľať či urobila dobre. A keď sa objaví Eviin ex-priateľ, víla Reth, s ničivým odhalením o jej minulosti, Evie zistí, že bitka medzi vílami môže vrhnúť celý nadprirodzený svet do chaosu. A cena za odpoveď? Evie sama.
Život nie je nikdy fér, keď sa jedná o víly.Moje hodnotenie: Tešila som sa, keď som si to kúpila. Ako vždy moje závislé čítanie sa pebudilo, čo znamená, že to bola dobrá kniha. Prečítala som to za 3 dni. Ako vždy sa mi páči Eviena charakteristicka vlastnosť a to jej slang.  Chýbal mi tam síce Lend, keďže sa tam nevyskytoval často, ale keď prišiel, vždy to bolo niečo. Až som zatúžila po takom budíčku, že ja spím, chalan niekde inde a zobudím sa na jeho nežný bozk... aach.  Autorka musí mať strašne velkú predstavivosť, keď dokáže vymyslieť toľko názvov alebo fantazy postáv. Pár vecí mi tam bolo dosť chaotických a niečomu som nechápala, ale aj tak dobrá kniha - odporúčam prečítať. Nedala som plný počet asi pre tie nepochopené veci a pre to... skrátka nie je to ten druh knihy ako napr VA, že nedýcham pri tom, potrebujem to čítať stále dookola... ale plakala som tam tiež, čiže nie je zlá :D Len strhnem asi viac, keďže mi to celkovo príde detské, ale inač sa mi páči všetko :Dzdroj anotácie: goodreads.com

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Citát

“A reader lives a thousand lives before he dies. The man who never reads lives only one.”
― George R.R. Martin


Ocenenie

Ocenenie