nedeľa 2. marca 2014

Becca Fitzpatrick - Ticho

 

Originálny názov: Hush hush: Silence
Séria: Zavrhnutý
Žáner: Sci-fi, fantasy, romance
Diel v sérii: tretí
Dátum vydania: SR- vyšlo
Obsah: Po nečakanom objavení sa Hanka Millara, sa všetko zvrtlo. Príbeh sa začína na cintoríne, kde sa Nora objaví. Nevie ako sa tam dostala. Keď ju nájde polícia, zistí, že 3 mesiace bola nezvestná.
Nepamätá si, čo sa stalo posledných päť mesiacov, a tak sa to snaží zistiť. Medzitým sa dozvie nečakané novinky o jej mame a novom spôsobe živote jej najlepšej kamarátky Vee. Nora si je istá, že jej mama a Vee jej niečo taja.
Po neočakávaných udalostiach stretne Nora krásneho, no odťažitého Jeva. Vie, že ho pozná, no nevie skade. Nedokáže žiť s tým, že nevie ako prežila posledných 5 mesiacov, a tak sa aj pri všemožných zákazoch od kohokoľvek Nora nenechá.
Medzitým je vojna Nephilimov a padlých anjleov čoraz bližšie, s tým, ako sa blíži Chevšan.
Zistí aká je pravda a bude s Patchom konečne šťastná?


Moje hodnotenie: Hltala som kapitolu za kapitolov ako zmyslov zbavená. Do 25 kapitoly som to čítala asi 10 hodín, kým ma mama nevyhodila z notebooku, potom som si zapla ne t na mobile a čítala ďalej.
Úžasne, skvelé, nápadité, premyslené, romantické... a kopa iných prídavných mien by sa nato dala vymyslieť. Ako sa to všetko krásne spojilo. Začalo to nevinným Chanceym, a skončilo to takto... Všetko do sebá zapadá ako puzzle.
Celý čas som len čakala, kedy KONECNE si Nora sopmenie na Patcha, kedy si uvedomí, že Patch a Jev je vlastne ten istý človek..anjel? :D
Som zvedavá, či prežije ich láska, či ostanú spolu, pretože sa mi nepozdáva, že zatiaľ na konci každej knihy boli pekný romantický párik, aj keď sa síce niečo stálo. Dúfam, že autorka nezabije nikoho a nechá ich žiť naveky vekou :D (ako v Twilight :D verím, že sa Becca F. nesnaží podobat Rowlingovej, ktorá zabíjala každého jedná radosť :D)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Citát

“A reader lives a thousand lives before he dies. The man who never reads lives only one.”
― George R.R. Martin


Ocenenie

Ocenenie