pondelok 17. marca 2014

Posúď knihu podľa obalu (2)

Z dielne Syki


 Prázdna rakva: Závisť

Gregg Olsen

Anotácia: 
V noci, keď zomrela Katelyn, sa začalo niečo, čo všetko zmenilo. ÚPLNE VŠETKO.
Zlo máva rozličnú príchuť - od horkej až po zradne sladkú. V deň svojej smrti sa to dozvie aj tínedžerka Katelyn. V jednej chvíli je deprimovanou smoliarkou, v nasledujúcej už leží na pitevnom stole z nehrdzavejúcej ocele. Pohľad má sklený, pokožku stuhnutú.

Bola to SAMOVRAŽDA? VRAŽDA? KTO JE NA VINE?

Keď dvojčatá Hayley a Taylor Ryanové odhalia pravdu, zistia, že je oveľa znepokojujúca, ako si doteraz predstavovali. Zároveň odkryjú aj ďalšie tajomstvo týkajúce sa ich minulosti.
Román Závisť je inšpirovaný skutočným zločinom. Išlo o kyberšikanu. Toto realisticky napísané dielo predstavuje prvý zo série hrôzostrašných románov, pri ktorom vám celkom isto naskočia zimomriavky.
zdroj: martinus.sk


Môj názor: Obálka je... nádherná. Možno si budete myslieť, že som nekrofil, alebo čo, ale naozaj sa mi táto obálka veľmi páči. Dokonca okraje sú tak trochu lesklé. Obal naozaj predáva, pretože práve vďaka nemu som si túto knihu kúpila, aj keď som sa nedokopala k tomu to dočítať. Prvé stránky ma nudili a potom mi do čítania stále niečo prišla. Ale späť k téme, obálka je dokonalá, tak ako štýl písma, ktorý je použitý. Krása.

 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Citát

“A reader lives a thousand lives before he dies. The man who never reads lives only one.”
― George R.R. Martin


Ocenenie

Ocenenie