sobota 11. júna 2016

Summer Reading List (2016)


Už tretí rok si takto pekne krásne robím zoznam, čo budem v lete čítať, ktorý aj tak nesplním. Minulé leto som mala neskutočne nechuť čítať, takže ak som vôbec niečo z listu prečítala, tak to boli možno dve knihy. Tento rok však zoznam o niečo skrátim a budem dúfať, že prečítam aspoň polovicu, keďže mne sa prázdniny v podstate už začali pred dvomi týždňami.

Z mojej knihovníčky

Taťána a Alexandr (Paullina Simons)
Silver Shadows (Richelle Mead)
Vrahyňa proti Pánovi pirátov (Sarah J. Maas)

Re-read

Harry Potter a Ohnivá čaša (J.K. Rowling)
Harry Potter a Polovičný princ (J.K. Rowling)
Harry potter a Dary smrti (J.K. Rowling)


Recenzáky

Lirael (Garth Nix)
Magnus Bane: Zápisky Veľkobosoráka (Cassandra Clare)E-booky (eng)

Smut (Karina Halle)
Bright Midnight (Karina Halle)
Settling the Score (R.S.Grey)Keď som napísala, že ten zoznam skrátim... žartovala som :D Keď ja raz začnem písať, tak sa nezastavím. Ale beriem to tak, že mam trojmesačné prázdniny, takže snáď aspoň polovicu stihnem. Nejde o to, aby som prečítala všetko, ale aby som mala aspoň nejaký gól, ktorý ma donúti čítať viac.
Ako stále, ak napíšem recenziu na jednu z tých kníh, tak ju odlinkujem z tohto zoznamu, aby som mala lepší prehľad. Celý list bude pod kolonkou "About blog".

4 komentáre:

 1. Krásné plány, držím palce, ať se to letní čtení vydaří a ať jsi spokojená :) Měj se pěkně :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Super zoznam! Aj ja som rozmýšľala, že si dám nejakú letnú čítaciu výzvu lebo doma na poličke sa mi kopia neprečítané knihy a zapadajú prachom (chúdence), pretože z knižnice vždy donesiem niečo nové :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. presne s tým mám problém aj ja :D všetky knihy mi len tak sedia doma na poličke a ja ich akosi nečítam. Ale najhoršie je, že aj ak keď si dám nejakú výzvu, tak stále nič z nej neprečítam :DD

   Odstrániť

Citát

“A reader lives a thousand lives before he dies. The man who never reads lives only one.”
― George R.R. Martin


Ocenenie

Ocenenie