pondelok 16. apríla 2018

Humbook správy #1

Viete, čo je to Humbook? Predpokladám, že vám minulý rok neušlo, že naši blogeri čosi také ospevovali aj pol roka. Mne to teda rozhodne neušlo, no keďže som bola v Holandsku, zúčastniť som sa nemohla. Aj keď viete - Holandsko > Humbook. No ale každopádne, je to skvelý a obrovský knižný festival, ktorý tento rok bude ešte väčší! A pre tentokrát budete dostávať kopu informácií aj odo mňa. Viete prečo?
Lebo som Humbook ambasádorka, juhú!

Aj tento rok na vás budú čakať zahraniční hostia, snáď aj nejaké tie workshopy (minulý rok sa vyrábali sviečky a záložky) a určite diskusie na zaujímavé témy. Ako ambasádori sme dávali nejaké tie nápady, tak snáď sa na Humbooku objaví to najlepšie, čo zaujme každého!

Tak ale poďme k nejakým tým novinkám, o ktorých zatiaľ vieme.

- Tento rok sa Humbook Fest bude konať v Kongresovom centre Praha 6.10.2018!
Je to oveľa väčšie miesto, než minulý rok, takže sa vás tam vopchá oveľa viac. Aj nás blogerov, keďže tento rok je aj ambasádorov viac (a ja som jedna z nich muhahaha). No ale každopádne, Humbook sa koná 6.10.2018, takže si tento dátum zaznamenajte niekde do kalendára, lebo sa tam vidíme! A nezabudnite sa pridať do FB udalosti.

- Prvým zahraničným hosťom je Sara Raasch!
Je to autorka série Sníh nebo popel, rovnaký názov nesie aj prvý diel, pokračovanie je Led nebo oheň a v septembri vychádza aj tretí diel. Ja som od autorky ešte nič nečítala a úprimne, počula som viac negatív a priemerných hodnotení, ako tých pozitív, ale prekvapujúco mi jedna dievčina na Instagrame napísala aká je to super séria, takže som zvedavá a potom vám píšem môj názor. Okrem toho autorka pridala na svoje stories na IG také milé videá, že ju už teraz milujem, pretože sa tešila, že tu príde snáď viac, než my. Inak tento rok vychádza v CooBoo aj jej druhá séria, prvý diel nesie názov These Rebel Waves

- Na Svete knihy bude Humbook stage!
O Svete knihy ste už určite počuli. Veľtrh, na ktorom nájdete všemožné stánky s vydavateľstvami od A po Z. No a tento rok súčasťou tohto veľtrhu bude aj Humbook stage, ktorý sa bude konať v Tiskárne na vzduchu 12.5.2018 od 10:30. Tam síce neviem či budem, ale program je fakt zaujímavý, takže sa tam určite ukážte! Poviem vám malý teaser, bude tam Mara (Knižné nebo) a nie len ako obyčajný hosť, niekto bude niečo krstiť, a bude tam aj známy český youtuber! Sledujte moje stories na IG a tiež udalosť Humbook Stage na FB, kde sa bude program postupne zverejňovať.

Zatiaľ je to z noviniek všetko, ale môžem vám povedať, že tento Humbook Fest bude fakt nadupaný. Určite sledujte IG Humbooku, pretože sa tam neustále konajú nejaké súťaže. Tagujte tiež svoje fotky na IG s hashtagmi #ukazcoctes a #humbook, vďaka ktorým sa vaše fotky môžu objaviť v Humbook newsletteri na konci mesiaca. A s napätím môžeme všetci čakať na odhalenie ďalších zahraničných hosťov a programov.

Tešíte s na Humbook Fest? Prídete tam? Ak áno, čo by ste tam radi videli?


4 komentáre:

 1. Ja sa na Humbook nesmierne teším, minulý rok som bola prvýkrát a páčilo sa mi, preto verím, že teraz to bude ešte lepšie :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. pre mňa to bude premiéra, ale tiež sa teším :)

   Odstrániť
 2. Ešte som o takejto akcii nepočul, rozhodne zaujímavé .. ak náhodou bude čas možno sa zastavím :) Vďaka za tip :)

  OdpovedaťOdstrániť

Citát

“A reader lives a thousand lives before he dies. The man who never reads lives only one.”
― George R.R. Martin


Ocenenie

Ocenenie